Logo

Nov lev preden zmigavec za Citroen Berlingo 1998 - 2002 god

Број на оглас: 3524994 | Објавен на: 05.04.2020, 18:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Tип на делови: Осветлување

Цена: 400 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Жмигавецот е нов во кутија, немонтиран. За прва генерација на Берлинго и Партнер, лева страна. Цена 400 денари.
Имам и нов лев фар 2000 денари.
Праќам по карго.

Телефон: 075/339-739

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Broj vo opisot

Потврден огласувач