Logo

Baliracka polska

Број на оглас: 3525052 | Објавен на: 04.04.2020, 22:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Baliracka polska vo ispravna sostojba mozi trampa za rolo baliracka so realni ponudi samo

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Blagojce

Потврден огласувач