Logo

Silazer hesston 7650

Број на оглас: 3525060 | Објавен на: 26.03.2020, 21:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


Ispraven 4reda 240ks detroit motor hidro pogon

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Blagojce

Потврден огласувач