Logo

BMW X3 2.0D 4×4 150KS 2006/07 FACELICT

Број на оглас: 3525074 | Објавен на: 06.04.2020, 08:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.11001

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


REGISTRIRANA DO 07.02.2021(cela god)
KOMPLET SERVIS MASLO, FILTRI, PK KAIS
KLIMATRONIK
ESP
BOARD KOMPJUTER
TEMPOMAT
PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
SENZORI NA FAROVI
TROKRAK KOZEN VOLAN
KOMANDI NA VOLAN
KOZEN ENTERIER
2 ORIGINALNI KLUCA
220000km REALNI
Tel. 078422647

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Рубин

Потврден огласувач