Logo

Landini cl4000

Број на оглас: 3525140 | Објавен на: 29.03.2020, 09:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo ispravna sostojba redovno servisiran koristen za sopstveni potrebi poveke.infor na 078 597 001

 Валандово

Прати Е-Маил

 ZLATKO

Потврден огласувач