Logo

Cisterna

Број на оглас: 3525255 | Објавен на: 09.04.2020, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Cisternata e vo odlicna sostojba, vredi da se vidi. Cena po dogovor

 Струмица    Општина:Василево

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач