Logo

Stan na den

Број на оглас: 3525258 | Објавен на: 11.07.2020, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 75 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2018

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Pance Pesev 47

Цена: 1.250 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot e nov , se naoga vo strog centar na gradot sproti nova bolnica . Ima dve spalni i dnevna so kujna , internet i TV ( kablovska)
Ima 4 kreveti , so moznost uste dvaca da se smestat vo dnevniot prestoj na trosed na pustanje
Za informacii javete se na broevite :
070253515
072253855
Moze i na viber
Cena po dogovor

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Vangel Aljokov

Потврден огласувач