Logo

HUNDAI GETZ 1.1

Број на оглас: 3525393 | Објавен на: 31.03.2020, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Getz

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 53 kw / 72 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


hundai gets 1.1 benzin klima el. prozori servo volan necarineto 2005godina evro 4 svoni na viber 075309109

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач