Logo

Prodavam Momo 20ki 5x120 bmw kako novi

Број на оглас: 3525597 | Објавен на: 03.04.2020, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 8.5J

Дијаметар: 20

Дијаметар на дупка: 120

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 320 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazi momo kako novi bez maani.. Ne se krivi ni vareni. Cena za site.. Gumi ima 2 na niv 305 30 20 ama slabi se. Gumite gratis.. 8,5J

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач