Logo

215 85 16 gumi i bandasi

Број на оглас: 3525698 | Објавен на: 24.11.2020, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Terrano

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


215 85 16 gumi Nexen Roadian AT,bandasite se prodadeni

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач