Logo

🇨🇭🇨🇭 Opel corsa 1.2 03g. 🇨🇭🇨🇭

Број на оглас: 3525811 | Објавен на: 06.04.2020, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba plateni se site davacki do reg uvoz od CH original km. Servisna istorija do posleden km. Dva klucha novi gumi...od oprema ima
Klima
Centralno zakkucuvanje so dalecinsko
Fabricno cd radio
Komandi na volan
Alu felni fabricni 15ki
Servo volan
Za povekje info na tel 078280088

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач