Logo

Audi A5 S line 2.0 so 170 ks. 2010 god

Број на оглас: 3525837 | Објавен на: 04.04.2020, 17:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A5

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 12.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi A5 Sportback 2.0 TDI S. Line. 2010g 170 ks
- Pominato 240 000 km
- napraven full servis
- novi gumi
-kolata e so full oprema nema maana.
-top forma

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 ALEKSANDAR

Потврден огласувач