Logo

Acer aspire ONE 533

Број на оглас: 3525888 | Објавен на: 01.08.2020, 22:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Acer

Xaрд диск HDD: 160 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Модел на процесор: Intel Celeron

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 10 инчи и помал

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Acer Aspire ONE 533
CPU intel atom N455 1.66Ghz
RAM 2Gb ddr3
HDD 160Gb
Baterija drze 20min.
So polnac originalen
Preinstaliran so osnovni programi
Napraveno tehnicko cistenje na ladenje so promena na termalna pasta na procesor
Se funkcionira besprekorno

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач