Logo

Mitsubishi Outlander 4x4 2.2 disel 2009g 7sedista

Број на оглас: 3526085 | Објавен на: 18.09.2020, 17:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Outlander

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 115 kw / 156 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran servisiran dva para aluminiumski bandasi 16 so zimski gumi i 18 so letni gumi. Sedum sedista euro kuka so vadenje. Ful oprema nema so nema.Proba kade sakate. KONTAKT TEL:070207889 JOVAN

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач