Logo

Bmw 320D odlicna sostojba

Број на оглас: 3526109 | Објавен на: 26.03.2020, 22:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NA OVOJ BROJ: 078405485

2002 god commonrail bez mana reg so zelen karton, top sostojba

NA OVOJ BROJ: 078405485

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач