Logo

Audi A3 1.9 TDI 105 ks

Број на оглас: 3526160 | Објавен на: 03.04.2020, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A3 1.9 TDI 105 ks 2004 , registirana do juli 2020 so zelen karton , komplet servis , 17 ki bandashi so novi gumi m+s 2019 g. so extra suspenzija ,spirali so podesuvanje, bez nikakvo tropanje stegnata koska , perfektna sostojba na kolata bez nikakvo vlozuvanje ,proverka kade sakate za podetalni inf. 076 485 555

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач