Logo

Se prodava FORD GALAXY 2000

Број на оглас: 3526176 | Објавен на: 30.03.2020, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostojba. So 4 novi MS gumi. Za poveke informacii na telefonski broj. 070-241-292

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Arban Telqiu