Logo

AUDI A3 66kw ***SUPER SOCUVANO***

Број на оглас: 3526185 | Објавен на: 20.09.2020, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava AUDI A3 66kw/90ks
Kolata e super socuvana i odrzuvana
Kontakt samo na
078/550-252
078/550-252
078/550-252
078/550-252
078/550-252
078/550-252

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 aaa

Потврден огласувач