Logo

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА

Број на оглас: 3526261 | Објавен на: 29.03.2020, 18:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5500 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 4 €

5 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава нива парцела 5500м2 достапна струја вода може замена за возило или стан. Се наоѓа на старио пат од Оризари за Крклино позади Евро Стил. Тел 071-381-481 Може со договор плакање на неколку пати.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач