Logo

ПРОДАВАМ НИВА

Број на оглас: 3526277 | Објавен на: 29.03.2020, 18:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 18000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам НИВА 18000м2 се наога по индустрискиот пат кој води од долно Оризари за Новаци од страната на Карамани можи замена за возило Можи и плакање на рати со договор.
тел 071-381-481

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач