Logo

Shitet shpija

Број на оглас: 3526342 | Објавен на: 06.08.2020, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 7 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Струја

Дворна површина: 10 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1995

Година на реновирање: 1995

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Ristovac

Цена: 40.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Shitet Shtepija
Për më shumë minformata në WhatsApp .

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dani

Потврден огласувач