Logo

IPHONE X 64GB CRNI KAKO NOVI MOBIL SHOP

Број на оглас: 3526407 | Објавен на: 03.04.2020, 12:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: X

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 460 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


IPHONE X 64GB CRNI KAKO NOVI MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач