Logo

SAMSUNG S8 64GB CRNI KAKO NOVI MOBIL SHOP

Број на оглас: 3526410 | Објавен на: 26.03.2020, 23:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S8

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 200 €

220 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG S8 64GB CRNI KAKO NOVI MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач