Logo

HUNDAI SANTAFE 2.2CRDI 4WD 8.12.2006

Број на оглас: 3526581 | Објавен на: 30.06.2020, 14:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Santa Fe

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 114 kw / 155 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


HUNDAI SANTAFE 2.2CRDI 4WD 8.12.2006G VOZILOTO E OD UVOZ CH. IMA SERVISNA KNISKA. OD OPREMA NEMA STO NEMA. REG. DO 11.01.2021 VOZILOTO E VO BESPEKORNA SOSTOJBA KUPENO E OD PRV SOPSTVENIK. 4 CISTO NOVI GUMI. TEL. 071251433

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач