Logo

Astra f sedan benzin/plin

Број на оглас: 3526654 | Објавен на: 23.05.2020, 12:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra f 1.6 16 v. benzin/plin.

 Darko

Потврден огласувач