Logo

Opel Meriva 1.7 CDTI, 2004, socuvana

Број на оглас: 3526824 | Објавен на: 17.09.2020, 00:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 101 kw / 137 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.750 €

2.890 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Meriva 1.7 CDTI, 2004 godina

Kolata e solidno socuvana ima klima, aluminiumski bandazi.

74KW, 101KS
Plateni site davacki do registracija.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Tale

Потврден огласувач