Logo

SEAT IBIZA 1.2 Benzin/Plin

Број на оглас: 3526923 | Објавен на: 27.05.2020, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2007

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava Seat Ibiza vo odlicna sostojba nov uvoz Milano plinski ured landirenzo kolata e odlicna sostojba i dobro socuvana

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 reklama5

Потврден огласувач