Logo

Svajcarska kopalica

Број на оглас: 3527109 | Објавен на: 05.04.2020, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Kopalicata e vo ekstra sostojba, se stelova po dimenzii ima i grlaci so nejze. Kvalitet ekstra

 Прилеп    Општина:Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач