Logo

GOLF 1.6TDI 2014

Број на оглас: 3527204 | Објавен на: 23.05.2020, 20:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 11.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e uvezen ot GERMANIJA so vozenje so servisna istorija registriran do 13.05.2021 servisiran so zimski i letni novi gumi so bandazi komplet vo mnogu dovra sostojba moze proverka vo ovkasten servis.
MOB.078200201

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Enis

Потврден огласувач