Logo

моторна косачка

Број на оглас: 3527215 | Објавен на: 01.04.2020, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


се продава моторна косачка UNIVERZAL USA во одлична состојба со мотор од 148 кубика i 3,5 ks од најдобрата марка на мотори BRIGGS & STRATTON ,многу здрава дебела алуминиумска шасија ,добри метални тркала со долг век на траење .Косачката е како озгора така е и одоздола без никакви знаци на корозија и без никакви додатни вложувања во неа.Можна мала корекција на цената.

 Bore

Потврден огласувач