Logo

моторна косачка

Број на оглас: 3527248 | Објавен на: 01.04.2020, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


се продава моторна косачка RANCERO во супер состојба со одличен мотор од марката BRIGGS $ STRATTON .Косачката е стакло како што е од горе гледано така е и одоздола без никаква мана и без никакви додатни вложувања.Има малку простор за корекција на цената.

 Bore

Потврден огласувач