Logo

Se prodava AUDI A4 2.0 TDI

Број на оглас: 3527292 | Објавен на: 26.03.2020, 21:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 2.0 TDI 105 HP SO FULL OPREMA TEL. KONTAKT 076 635 172 NATASA

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 zdravko

Потврден огласувач