Logo

Samsung Galaxy Note 4!!!

Број на оглас: 3527347 | Објавен на: 26.03.2020, 22:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy Note 4

Боја: White

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
Raboti na site karticki
Bez nikakva mana

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 D|M

Потврден огласувач