Logo

Продавам Голф 4 - Prodavam Golf 4 (1.9 TDI) 85 kw

Број на оглас: 3527456 | Објавен на: 25.06.2020, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Volkswagen Golf 4 1Ј (1.9 TDI - 85KW, 1893 cm3) со тип на мотор AJM.

Гуми: 195/65 R15 (зимски) + резервни бандажи со летни гуми.

Сменет ребраст каиш, сет со водна пумпа и извршена промена на уље со поминати 2000 км.

Автомобилот е произведен 2001 година, има регистрација цела година (до јуни 2021) и е во одлична возна состојба.

Цена по договор
075-275-020 Момчил

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Момчил

Потврден огласувач