Logo

Продавам MERCEDES SMART FORFOUR 1.5 CDI 68KS 5BRZ

Број на оглас: 3527499 | Објавен на: 30.03.2020, 21:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Smart

Модел: ForFour

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА: MERCEDES SMART FORFOUR 1.5CDI 68KS 5BRZ. MANUEL PASSION DUAL PANORAMA 2006 ГОД.

ВОЗИЛОТО Е 12.МЕСЕЦ 2006-ТА ГОДИНА. УВЕЗЕНО ОД ИТАЛИЈА СО ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА

ИСПРАВНА Е И МЕХАНИЧКИ И ЕЛЕКТРИКА, ФУНКЦИОНИРА ДО ПОСЛЕДНО КОПЧЕ. НЕМА НИКАКОВ ПРОБЛЕМ, НИТУ СО МОТОР, НИТУ СО МЕНУВАЧ, НИТУ СО ЗАМАЕЦ, НИТУ СО ТУРБИНА...

ДОЗВОЛЕНИ СЕ ПРОВЕРКИ ПО ВАША ЖЕЛБА СО ВАШ МАЈСТОР, НА КОМПЈУТЕР, НА КАНАЛ И СЛИЧНО.

ПРВА ФАРБА НАСЕКАДЕ. СИТЕ СТАКЛА СЕ ИСТА БРОЈКА. БЕЗ НИКАКВИ УДАРИ

ЕКСТРА СОЧУВАН - КУПЕН ОД САЛОН ЗА MERCEDES. ОСТАВЕН „СТАРО ЗА НОВО“ ОД ПРВ ГАЗДА. СЕ ГЛЕДА И ОД ФОТОГРАФИИТЕ - И ВНАТРЕ И НАДВОР КОЛАТА Е КАКО НОВА.

4 НОВИ MICHELIN ГУМИ (2018)
2 КЛУЧА
СЕРВИСНА КНИШКА

ОД ОПРЕМА ПОСЕДУВА:
- ДВОЕН ПАНОРАМА СТАКЛЕН КРОВ
- КЛИМА
- БОРД КОМПЈУТЕР
- СЕРВО ВОЛАН
- ABS
- ESP
- 6 x AIRBAG
- XENON PROJECTORS
- ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРЦИ
- ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ
- МАГЛЕНКИ
- ПОСЕДУВАЊЕ НА СЕДИШТА И ВОЛАН
- ISOFIX
И ДР.

Возилото се наоѓа во Крива Паланка. Може да се провери и проба во секое време.

Инфо на: 075-275-020 (Момчил)
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Момчил

Потврден огласувач