Logo

Skoda octavia 1.9 tdi 4X4 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Број на оглас: 3527510 | Објавен на: 02.08.2020, 01:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Uvozena vo 02 mesec 2020

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Goni

Потврден огласувач