Logo

Mercedes E250 D registriran

Број на оглас: 3527552 | Објавен на: 03.07.2020, 10:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 250

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.700 €

1.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e odlicna ima klima el prozori i dr oprema so aluminski bandasi, motor odlicen, kolata e vozena od zensko, za cenata ima prostor za dogovor ppveke onf na tel

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Lazo

Потврден огласувач