Logo

Prodavam Kawasaki ZX10R

Број на оглас: 3527571 | Објавен на: 26.03.2020, 19:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Спортски

Година: 2010

Модел: ZX10R

Километри: 20000

Цена: 6.800 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kawasaki ZX10R proizveden 2010 godina.
Motorot e vo top sostojba.
Kontaktirajte me preku Viber ili WhatsApp.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач