Logo

Persiski macinja

Број на оглас: 3527729 | Објавен на: 28.03.2020, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Вид на оглас: Се продава


Persiski macinja, masko zolto-belo, vozrast 2 meseci, procisteno, masko zolto-belo na vozrast od 6 meseci, sareno masko mace. Preubavi cista persiska rasa.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач