Logo

Opel Astra 1.7 cdti 80ks

Број на оглас: 3527790 | Објавен на: 11.07.2020, 18:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €

3.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakvi zabeleski
Klima
Komandi na volan
Bord compjuter
Orginal cd radio so komandi na volan
El stakla
El retrovizori
16al bandasi
Skoro novi gumi
Pogodna za vozac pocetnik
Uvezena e od belgija
Moze da se proba vo sekoe vreme

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач