Logo

Wv pasat vo extra sostojba bez popravki kako nov

Број на оглас: 3527961 | Објавен на: 17.11.2020, 09:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet nepraven ima faktura stoe smenoto so 2 god garancija 4 novi gumi tel za kontak goki 071207822

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач