Logo

MERCEDES C 220 D

Број на оглас: 3528013 | Објавен на: 02.04.2020, 16:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes C220 D 1997god obicen dizel registracia istecena za zamena e druga centa poveke informacii na telefon 077-522-001

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ljube

Потврден огласувач