Logo

Fiat cinquecento 900

Број на оглас: 3528097 | Објавен на: 26.03.2020, 19:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Cinquecento

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 29 kw / 39 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 10 €

699 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava cinquecento vo dobra sostojba 97 god 900 kubici ne e registrirano.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 R

Потврден огласувач