Logo

Mercedes B Klasa

Број на оглас: 3528381 | Објавен на: 26.03.2020, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 180

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes B klasa 180 cdi 2011 god so servisna kniska uvezena e od Germanija 174297 km Klima greaci na sedista kolata e Staklo TOP Tel 070/232-710 Sokole

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 MiteVranista

Потврден огласувач