Logo

Otkupuvam kupuvam vozila avtomobili na mk tabli

Број на оглас: 3528447 | Објавен на: 09.07.2020, 01:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Otkupuvam vozila na mk tabli vo ispravna sostojba
Ispod pazarna vrednost
isplata vednas!!!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Mедија Mаркет 2008

Потврден огласувач