Logo

Psp sony Ps Vita playstation

Број на оглас: 3528478 | Објавен на: 02.04.2020, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kako nov komplet so original 6 igri memoriska 16gb,polnac i futrola.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач