Logo

Extra gumi: 2good year i 1nexen - odlicni i eftini

Број на оглас: 3528781 | Објавен на: 01.06.2020, 18:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 65

Дијаметар: 15

Цена: 2.400 МКД

2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Odlicni gumi, extra
Site 3 za 2.500 denari
Poedinecno po 1.000 denari
2 gumi = 205/65-15" 2014 godina
1 guma= 185/65-15" 2017 godina

Moze samo gumi, moze i so bandazi.
Bandazite se 5x100/15",
Poedinecno 1 bandaz za 800 denari.

Moze zamena za 185/60-14"

076/225-153

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 zoranco

Потврден огласувач