Logo

FIAT DOBLO 19MJTD PERFEKTNO

Број на оглас: 3528789 | Објавен на: 04.04.2020, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Doblo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat doblo 19 mjtd 105 ks euro4 plateni davacki do registracuja

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач