Logo

RANGE ROVER 2.7TD V6 190ks EKSTRA

Број на оглас: 3528974 | Објавен на: 04.04.2020, 10:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Range Rover Sport

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 12.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


RANGE ROVER 2.7 TD V6 190KS +CHIP 25KS HSE SPORT2006GOD SO EXTRA FUL OPREMA UVOZ SVAJCARIJA REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON DO 8 MESEC 2020GODINA
ZA POVEJKE INFO NA 076 659 115
MOZNA ZAMENA SO REALNI PONUDI

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач