Logo

Poluprikolica marka TIRSAN

Број на оглас: 3529001 | Објавен на: 18.09.2020, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


se prodava poluprikolka marka TIRSAN
tel.* 070213282 *

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Pek-Trans Dooel (претпријатие)

Потврден огласувач